Chcę pomóc ci sprawić, aby twoje życie było IDEALNE. Mówię o spełnianiu twoich marzeń, o zmotywowaniu cię do osiągnięcia największych, najbardziej nierealnych celów.

Zaczniemy od tego, żebyś zrozumiał zasadę z filmu, który został nakręcony prawie 20 lat temu. Czy pamiętasz film „Podziemny krąg”? Jest w nim scena z głównym bohaterem, Tylerem Durdenem i właścicielem sklepu spożywczego. Ta scena pokazuje to co ty powinieneś zrobić dla SIEBIE.

oto co się wydarzyło:

Tyler celuje pistoletem we właściciela sklepu i siłą wyprowadza go na zaplecze. Mówi facetowi, żeby się zatrzymał, a następnie przykłada pistolet z tyłu jego głowy. Każe mu wyciągnąć portfel, a potem wyjmuje z niego starą legitymację studencką i pyta mężczyznę, po co chodził do szkoły.

Mężczyzna odpowiada, że uczył się, aby zostać weterynarzem. Tyler pyta go czemu ZREZYGNOWAŁ.

„To trwało zbyt długo”, odpowiada mężczyzna.

Wtedy Tyler mówi sprzedawcy, że jeśli w ciągu najbliższych 6 tygodni nie wróci na studia weterynaryjne, to on wróci i go zabije.

„Jutro będzie najlepszy dzień z życia Raymonda”, mówi Tyler.

Czemu? Ponieważ nie ma już więcej wymówek, Raymond musi dążyć do celu lub zginie.

poświęć chwilę, aby obejrzeć ten fragment:

wymówki, wymówki, wymówki.

Dlaczego się poddajesz? Może twoją wymówką jest czas, a może masz swoje powody. Wszyscy je mamy.

Tak to wygląda:

Kiedy grozi ci ŚMIERĆ, nagle ogarnia cię poczucie pilności. Działaj lub zgiń. Problemem dla wielu z nas jest to, że nie wierzymy, że nasze cele i marzenia są sprawą życia i śmierci. Nie czujemy, że musimy się spieszyć. A czy twoje cele i marzenia są kwestią życia i śmierci?

Jest wielu ludzi, którzy żyją, ale w zasadzie są „martwi” w środku, ponieważ zrezygnowali z życia, o którym marzyli.

kiedy się poddajesz, twoje marzenia umierają.

Jeśli masz marzenie, którego nie realizujesz w pośpiechu, to umrzesz nie spełniając go. To może nie być 6 tygodni, ale zegar tyka. Wymyślasz wymówki, aby NIE działać. I nikt nie przyłoży ci broni do głowy, aby polepszyć twoje życie 10-cio krotnie. Najważniejsze jest to, że masz OGRANICZONĄ ilość czasu, aby spełnić swoje marzenia.

NIE zamierzam ci grozić, jeśli nie będziesz dążyć do swoich celów. Ale może dziś potrzebujesz właśnie tego. Przestań wymyślać wymówki i zacznij działać.

Oto jeden prosty krok, który musisz wykonać:

Akademia sprzedaży Cardone University w języku polskim z pomocą polskiego trenera kosztuje teraz tylko 185 Euro/mies. (wersja online, program roczny). Przejdź tutaj: https://learnocto.com/cardone-university-for-you/

Albo nie rób nic i tkwij w stagnacji.

Jednak obiecuję ci, że Tyler Durden nie przyjdzie do twojego domu w najbliższym czasie i za pomocą broni nie zmusi cię do działania. Spraw, aby twoje życie było idealne już TERAZ. Nie stosuj czasu jako wymówki.

 

Bądź świetny,

GC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Show Buttons
Hide Buttons