Walki MMA i realizacja marzeń mają ze sobą wiele wspólnego.

Muszą cechować cię dyscyplina, serce, motywacja, etyka pracy, wytrwałość i upór.

Jak wielu z was wie, Conor McGregor jest zawodnikiem MMA z Irlandii.

Ma na swoim koncie wygrane ORAZ porażki.

Po każdej porażce musisz się podnieść i próbować ponownie. Podnoszenie się po porażkach jest tym, co czyni cię silnym.

Gdyby Conor McGregor zrezygnował po pierwszej przegranej, zakończyłby karierę po 3 walkach.

To dlatego, że po wygraniu dwóch pierwszych pojedynków, w 2008 poddał walkę, gdy Artemi Sitenkow założył mu dźwignię na kolano. Gdyby zrezygnował po tej przegranej, świat dzisiaj nawet nie pamiętałby kim jest Conor McGregor.

Nie musisz być zawodnikiem MMA, aby być pewnym siebie i podnosić się w trudnych chwilach. Odwaga polega na podejmowaniu działań, bez względu na obawy. Żołnierze nie czują się odważni, dopóki nie staną naprzeciw trudności. Robią po prostu to co muszą zrobić, aby przetrwać w danym momencie.

Strach jest czymś, z czym boryka się każdy człowiek, ale sposobem na jego przezwyciężenie jest atak, dominacja i koncentrowanie swojej uwagi na przyszłości.

Jeśli często robisz rzeczy, które cię przerażają, będziesz się ich bał coraz mniej,

aż zaczniesz się zastanawiać dlaczego w ogóle cię kiedyś przerażały.

W końcu strach zamienia się w pewność siebie.

Conor McGregor być może bał się, gdy wkroczył do oktagonu. Nie wiem tego. Jednak jedynym źródłem jego dzisiejszej pewności siebie jest to, że dostał się na ring i walczył z dobrymi zawodnikami w przeszłości. I wygrywał.

Kiedy moi ludzie zderzają się ze swoim strachem, często się poddają. A kiedy się wycofujesz, nie podejmujesz działań.

Jednak kiedy podejmujesz działania, trenujesz i masz zwycięstwa na swoim koncie, pojawia się pewność siebie.

To samo dotyczy sprzedaży i biznesu.

Przekonaj kogoś, a poczujesz się lepiej ze swoją prezentacją i produktem. Kiedy nikogo nie przekonujesz do zakupu, nie możesz pozwolić, by cię to zatrzymało. Jak wojownik, przejdź do kolejnego ataku.

Pewność siebie zdobywają ludzie, którzy podejmują działania zamiast myśleć, czekać i zastanawiać się. Następnym razem, gdy będziesz się czegoś bał/a, podejmij działania, bądź odważny, a przekonasz się, że sukces należy tylko do ciebie, jeśli chcesz po niego sięgnąć.

W tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na to, jakie sytuacje wywołują w tobie strach. Tam gdzie pojawia się strach są też możliwości. Być może nie jesteś zawodnikiem MMA, ale świat jest twoim oktagonem i będziesz musiał walczyć. Będziesz musiał walczyć o sukces finansowy i wszystko inne w życiu.

Jeśli nie odziedziczyłeś wielkiego spadku, to nie staniesz się milionerem z dnia na dzień. Czy posiadasz umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu i zwycięstwa?

Wszystko w życiu jest na sprzedaż, a możesz to zdobyć przez swoje zaangażowanie.

Jeśli nie masz umiejętności sprzedażowych, w końcu odniesiesz finansową porażkę. Dołącz do Cardone University, to twoje narzędzie, aby stać się milionerem. Będę twoim mentorem, abyś mógł stać się bogaty, a nawet super bogaty.

Google i Facebook nie lubią mnie, gdy składam takie oświadczenia, ale prawda jest taka, że mogę cię nauczyć jak być niezależnym finansowo i mieć szerokie możliwości. Dołącz do Cardone University tutaj i zacznij błyskawicznie zwiększać swoje dochody.

Teraz nadszedł czas, abyś zaatakował swoje konto bankowe z taką samą siłą jak Conor McGregor atakuje swoich przeciwników w ringu.

Bądź świetny,

GC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Show Buttons
Hide Buttons